Na czym polega oklejanie pojazdów?

Oklejanie pojazdów najczęściej rozdzielamy na:

  • Zmianę koloru auta. Obecna technologia sprawia, że w ciągu kilku dni możemy całkowicie zmienić kolor naszego auta. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów folii. Jednymi z ciekawszych są na przykład folie w stylu 'kameleona’, które mienią się i zmieniają swój kolor w zależności od padania światła na samochód. Warto również wspomnieć o tym, że decyzje o nałożeniu folii zmieniającej kolor można cofnąć w każdej chwili. W dowolnym momencie możemy powrócić do pierwotnego koloru lub zmienić kolor ponownie, aby nieustannie cieszyć się samochodem, który wyróżnia się i stale przyciąga wzrok przechodniów. 
  •  Zabezpieczenie samochodu bezbarwną folią PPF. Niestety coraz częściej samochody nawet odbierane proso z salonu nie są odpowiednio zabezpieczone. W efekcie bardzo szybko możemy porysować lakier czy inne delikatne elementy, takie jak miejsce pod klamką czy elementy z wewnątrz samochodu takie jak, chociażby 'piano black’. Folia PPF jest bezbarwna i niewidoczna, a skutecznie zabezpiecza powierzchnie przed zarysowaniem. 
  • Oklejanie reklamowe. W obecnych czasach korzystają z tego firmy z każdego sektora działalności. Najczęściej jest to widoczne w przypadku samochodów firmowych, które są oklejone ofertą danej firmy, razem z, chociażby jej logotypem i danymi kontaktowymi. Jest to idealna i mobilna forma promocji Twojej firmy, gdziekolwiek jesteś! Oklejanie reklamowe widzimy również podczas wielu imprez, szczególnie tych z branży wyścigowej, chociażby w przypadku znanej wszystkim – formuły

Podczas oklejania, arkusze folii są nakładane na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię samochodu. W części wykonywanych usług auto jest również rozbierane z łatwo demontowalnych części nadwozia, jak drzwi, lampy, kierunkowskazy, lusterka i tym podobne. Oczywiście sama usługa powinna być wykonana przez specjalistów, niestety nie będzie to możliwe do zrobienia 'w domowym zaciszu’ bez odpowiednich narzędzi oraz umiejętności. 

Oklejanie pojazdów Zielona Góra

Czy wiesz, że oklejenie samochodu może się zwrócić? Odświeżenie wyglądu samochodu może mieć oczywiście pozytywny wpływ na jego wartość. Zabezpieczając samochód na przykład folią PPF zwiększamy bezpieczeństwo lakieru na lata. W związku z czym nawet, po dłuższym czasie samochód będzie wart więcej, ze względu na tak dobry stan. 

Odważne projekty, doświadczenie i niezbędna wiedza, a także odpowiednie zaplecze technologiczne i znakomitej jakości folie to podstawa wśród profesjonalnych firm zajmujących się autodetailingiem. Oddając tam samochód zyskujesz pewność, że trafi w dobre ręce, a usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie. 

Wycena oklejania pojazdów oraz czas realizacji ustalana jest indywidualnie, zależy to między innymi od skomplikowania projektu, kosztu materiałów, ale też wielkości samego auta. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z salonem i do umówienia się na oględziny, w których dokonana zostanie wycena oraz zostanie ustalony dogodny termin realizacji.