Jak opóźnić wytrysk? Najskuteczniejsze metody

Zbyt szybki wytrysk – oj, temat doskonale znany panom, którzy z tego powodu zbyt szybko muszą przerywać łóżkowe igraszki. Niektórzy panowie mają problem z tym, aby wstrzymać się przez dwie minuty, ponieważ odczuwają tak duże pożądanie. Dlatego też wielu z nich zachodzi w głowę, próbując odpowiedzieć sobie na pytanie, jak opóźnić wytrysk? Czy takie rzeczy są w ogóle możliwe? Tak, czas to sprawdzić. Całkiem możliwe, że dzięki takim sposobom wielu panów będzie mogło dłużej cieszyć się współżyciem z partnerką.

Żel opóźniający wytrysk

Jedna z propozycji dla wszystkich mężczyzn ukrywa się na stronie https://swiat-doznan.pl/last-longer-gel. To preparat, który ma na celu opóźnienie wytrysku. Takich produktów jak ten jest całkiem sporo na rynku. Zawsze jednak należy zadbać o to, aby kupić coś, co nie tylko warte jest uwagi, ale również cieszące się dobrą opinią wśród użytkowników. Ten żel taki właśnie jest. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Polega ona na delikatnym zmniejszeniu wrażliwości penisa. Bez obaw, jest to na tyle delikatne uczucie, że w żaden sposób nie wpłynie na resztę emocji podczas seksualnych igraszek. Po taki żel warto sięgnąć zawsze na kilka minut przed spodziewanym stosunkiem. Niewielką ilość należy wmasować w penisa. Warto pomyśleć o takim żelu za każdym razem, kiedy ktoś ma ochotę na współżycie. W szczególności, że długofalowe stosowanie jest w stanie przynieść jeszcze większe korzyści.

Specjalne prezerwatywy

Jak opóźnić wytrysk w czasie stosunku? Decydując się na zastosowanie specjalnych prezerwatyw, które opierają się na składnikach opóźniających etap szczytowania. Tak, jak żel stosuje się bezpośrednio na penisa, tak takie substancje znaleźć można również w składzie prezerwatyw. Na jakie prezerwatywy należy zwracać uwagę? Na takie, które w swoim składzie posiadają benzokainę. Udowodnione jest naukowo, że produkty tego typu są w stanie przedłużyć stosunek nawet o kilkanaście minut. Zamiast szybkiego sprintu do mety, będzie można cieszyć się dłużej wszelkimi emocjami – w szczególności, jeżeli mężczyźnie zależy także na zadowoleniu kobiety.

Zero używek

Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, jak skutecznie opóźnić wytrysk, powinien pamiętać o rezygnacji z wszelkiego rodzaju używek. Tak, nie można bowiem zapomnieć o tym, że ich nadmierna ilość może powodować różnego rodzaju problemy z erekcją. Po co więc samodzielnie skazywać się na takie problemy, skoro można cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym. Szczególnie duży akcent należy położyć na papierosy (wszystkie!), jak również na alkohol. O ile z tego pierwszego łatwo zrezygnować, o tyle z drugiego panom ciężko ograniczyć się do zera. Tak, można od czasu do czasu pozwolić sobie na piwko, ale bez przesady. Umiar równać się będzie zerowym problemom łóżkowym.

Zdrowa dieta

Jak opóźnić wytrysk domowymi sposobami? Decydując się na zachowanie zdrowej diety. Ktoś powie, że jest to spora przesadza, powiązanie jedzenia z wytryskiem, ale jest to udowodnione naukowo. W końcu nie bez powodu mówi się o tym, że jesteś tym, co jesz. Ryby, orzechy, pestki dyni, seler naciowy, winogrona oraz pieczywo pełnoziarniste – oto produkty spożywcze, które powinny znaleźć się w zdrowej diecie mężczyzny. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ są to składniki, które przyczyniają się m.in. do produkcji testosteronu w męskim organizmie. Przy tej okazji warto również pamiętać o przyprawach, które powszechnie uważane są za afrodyzjaki. O czym jest tu dokładnie mowa? W kuchni nie powinno zabraknąć m.in. kolendru, lukrecji, miłorzębu, kurkumy, bazylii, czy chili.

Są różne sposoby na to, aby opóźnić wytrysk. W tym wszystkim nie można zapomnieć jednak o jednej, bardzo ważnej rzeczy – o samej przyjemności. Ani kobieta, ani mężczyzna nie powinni czuć się przymuszeni do tego, aby uprawiać stosunek seksualny. Stres, czy brak przyjemności to także jedna z tych rzeczy, które mogą przyspieszyć wytrysk u mężczyzn. Każda ze stron na pewno będzie w stanie docenić miłe chwile, jakie niosą ze sobą miłosne, łóżkowe igraszki kiedy obie strony będą ich pragnęły.