Sposoby na powiększenie penisa

Każdy posiada jakieś kompleksy, z którymi warto się pogodzić, jednak brak zadowolenia z wielkości członka stanowi dla mężczyzn ogromny problem, który znacząco wpływa na jakość życia seksualnego. Niektórzy decydują się na niepodejmowanie żadnych czynności seksualnych z drugą osobą, ponieważ są przekonani, że nie zadowolą oczekiwań partnera lub partnerki. Jest na to kilka rozwiązań!

Powiększenie penisa za pomocą ćwiczeń

W ostatnim czasie szczególnie promowane są naturalne sposoby na poprawę wyglądu wielu części ciała. Dobrym przykładem jest joga twarzy, która weszła do codziennej rutyny dużej części kobiet. Wiele z nich twierdzi, że daje to lepsze efekty niż specjalistyczne zabiegi. Znajdziemy również treningi penisa, które mają za zadanie nie tylko zwiększyć jego rozmiar, ale także wpłynąć na długość stosunku. Jednym z popularnych ćwiczeń jest rozciąganie członka w momencie, kiedy znajduje się on w spoczynku. Należy jednak robić to z dużą ostrożnością, aby nie sprawić sobie zbyt dużego bólu.

Jelqing to kolejna metoda na powiększenie penisa. Podczas tego ćwiczenia penis powinien znajdować się w stanie częściowej erekcji. Nasze działanie ma polegać na przeciąganiu mocno ściśniętej dłoni wzdłuż penisa. Dzięki silnemu uciskaniu uzyskujemy wzrost ciśnienia, co powoduje nabrzmienie członka. Regularne wykonywanie treningów może delikatnie wpłynąć na zwiększenie obwodu członka, jednak nie należy oczekiwać spektakularnych rezultatów.

Większy penis dzięki tabletkom

Suplementy na powiększenie penisa są bardzo popularne, gdyż ich działanie jest zbliżone do tego, jakie otrzymamy po zażyciu tabletek na potencję. Tabletki na powiększenie penisa zazwyczaj są bogate w substancje, które mają zwiększać dopływ krwi do członka. Warto jednak mieć świadomość, że suplementy także nie zwiększą penisa o wiele centymetrów, a największe efekty są widoczne bezpośrednio po zażyciu środka.

Ogólnie rzecz ujmując, przyjmowanie suplementów na powiększenie penisa zazwyczaj będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż są one bogate w liczne składniki ziołowe, które pozytywnie wpływają na libido oraz przedłużają erekcję, a nawet zwiększają płodność.

Powiększenie penisa inwazyjnymi metodami

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej są najbardziej skuteczne, jednak zazwyczaj są bardzo kosztowne oraz wiążą się z pewnym okresem rekonwalescencji. Mamy tutaj bardzo szeroką ofertę, gdyż powiększenie penisa może zostać dokonane poprzez wykorzystanie różnych (mniej lub bardziej trwałych) preparatów.

W ostatnim czasie w wielu gabinetach i salonach urody wykorzystuje się kwas hialuronowy, czyli substancję, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Zastosowanie kwasu pozytywnie wpływa na przebieg i skutki zabiegu, jednak należy pamiętać, że efekt nie jest na zawsze. Niestety, kwas hialuronowy z upływem czasu ulega wchłonięciu. Sama procedura jest dość krótka, trwa około 30 minut i przeprowadzana jest przy znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa praktycznie żadnego dyskomfortu podczas wstrzykiwania kwasu, a obwód członka może zostać zwiększony nawet o około 3 cm – efekty są widoczne od razu. Po powiększaniu penisa kwasem należy przez miesiąc utrzymywać wstrzemięźliwość seksualną oraz starać się masować przyrodzenie, aby kwas mógł się dobrze rozłożyć w tkankach. Zabieg można oczywiście powtarzać, gdyż wspomniane efekty utrzymują się przez około 2 lata. Więcej informacji na temat powiększenia penisa kwasem hialuronowym można znaleźć na stronie https://www.miastokobiet.pl/duzy-problem-malego-penisa/.

Innym sposobem na powiększenie penisa jest wykorzystanie tłuszczu pacjenta. Początkowo za pomocą liposukcji pobierana jest tkanka tłuszczowa, która podlega specjalnej procedurze odwirowania. Pozostałe po tym działaniu pełnowartościowe komórki są wstrzykiwane w członka. Zabieg jest w pełni bezpieczny, ponieważ wykorzystuje się tkankę, która należy do pacjenta, co wyklucza możliwość wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego. Warto mieć na uwadze, że – podobnie jak w przypadku powiększania kwasem – procedurę tę należy powtarzać. Efekty utrzymują się do 3 lat – tkanka tłuszczowa stopniowo ulega wchłonięciu przez organizm.

Powiększenie penisa może być również dokonane w sposób operacyjny. Zabieg wykonuje się metodą podcięcia więzadeł wieszadłowych przy zastosowaniu znieczulenia ogólnego. Efekty operacji są stałe, jednak należy pamiętać, że mogą pojawić się poważne komplikacje, takie jak uszkodzenie nerwów.

Podsumowując, sposobów na poszerzenie i wydłużenie członka jest wiele. To, z czego skorzystamy, zależy wyłącznie od naszych upodobań i możliwości finansowych. Im większy problem chcemy rozwiązać, tym bardziej inwazyjny zabieg musimy zastosować.