Pierścień erekcyjny – jaki wybrać? Poznaj jego zalety!

Pierścienie erekcyjne cieszą się niemałą popularnością nie tylko wśród miłośników intensywnych stosunków seksualnych, lecz także u tych osób, które zmagają z problemami dotyczącymi erekcji. Krótkotrwały wzwód bądź w ogóle niemożność jej osiągnięcia jest czymś, co przyprawia wielu mężczyzn o kompleksy. Problem ten nie dotyczy jedynie starszych osób, ale również wielu młodszych. Dlatego warto zapoznać się z tematem pierścieni wspomagających erekcje. Należy wiedzieć, w jaki sposób działają oraz jak odpowiednio je stosować. Warto też znać rodzaje pierścieni na penisa, by móc wybrać idealny oraz poznać najlepsze z nich.

W jaki sposób działa pierścień erekcyjny?

Skoro wiesz już, czym są pierścienie na penisa, należy odpowiedzieć na pytanie – w jaki sposób one w ogóle działają? Sposób ich działania jest prostszy, niż mogłoby się wydawać. Założony na trzon penisa poprawia w nim krążenie krwi, czyli innymi słowy, ukrwienie Twojego członka, co z kolei powoduje, że stosunek seksualny zostaje wydłużony, a przyjemności doznawane podczas zabaw erotycznych stają się bardziej intensywne.

Jak stosować pierścienie na penisa?

Pierścień erekcyjny swoim wyglądem przypomina obręcz, co nie powinno nikogo dziwić – stąd bowiem wzięła się też jego nazwa. Wykonany jest z miękkiego i rozciągliwego materiału, co sprawia, że nakładanie go na penisa jest tak samo proste, jak zakładanie zwykłej prezerwatywy. Pierścień założyć można zarówno przed erekcją, jak i po niej. Jednak tak samo jak z prezerwatywą – najłatwiej jest to zrobić podczas pełnej erekcji.

Pierścienie na penisa a prezerwatywa

Wiele osób rozważających skorzystanie z pierścieni na penisa, zadaje sobie pytanie, czy można połączyć ich stosowanie z prezerwatywami. Wystarczy najpierw założyć antykoncepcję, a następnie obręcz. Warto jednak zwrócić uwagę, czy nie uległa podczas tego zabiegu uszkodzeniu.

Przechowywanie

Większość pierścieni na penisa jest wielokrotnego użytku, a zatem należy je odpowiednio przechowywać. W jaki sposób? Najlepiej w czystym i suchym miejscu o temperaturze pokojowej. Aby zachować czystość urządzenia, konieczne jest jego umycie po skorzystaniu w ciepłej wodzie, przy użyciu mydła. Zapewni to bezpieczny i higieniczny stosunek.

Rodzaje pierścieni wspomagających erekcje

Rodzajów pierścieni jest kilka, dlatego też warto się z nimi zapoznać, by móc wybrać ten odpowiedni dla siebie, który pozwoli na osiągnięcie najlepszych doznań. Jakie więc są te warianty? Modele wibrujące – takie gadżety posiadają zwykle baterie bądź akumulator, który można ładować. Zakończone są stymulującą łechtaczkę u partnerki końcówką, która przeważnie posiada różne możliwości dotyczące siły wibracji. Pierścienie stalowe – w tym przypadku należy dopasować rozmiar do obwodu swojego penisa. Rozciągliwe, czyli standardowy gadżet, który dopasowuje się do rozmiaru penisa.

Jakie pierścienie są najlepsze?

To powinno interesować każdego poszukiwacza najintensywniejszych doznań seksualnych. Jakie zatem są najlepsze pierścienie erekcyjne?

Marc Dorcel Intense Ring – przez ten model przekłada się i penisa i mosznę, co pozwala na osiągnięcie silniejszej erekcji i doznań. Dodatkowa wypustka została umieszczona w taki sposób, by stymulować mosznę, by przyjemność uderzała w różnych źródeł.

Titus Range Cockring double anal ball 55mm – czyli pierścień na penisa dla mężczyzn, którzy lubią wyjątkowe doznania. Pierścień posiada specjalną kulkę analną, zapewniającą wyjątkowe doznania.

Kink by Doc Johnson Caged Vibrating Silicone Cock Cage – wibrująca nakładka, która sprawi przyjemność zarówno Tobie, jak i Twojej partnerce.

Fifty Shades Freed Lost in Each Other Rechargeable Rabbit Love Ring – ten pierścień został wyposażony nie tylko w wibrującą nakładkę, ale również w wypustkę mającą stymulować wibracjami łechtaczkę podczas stosunku waginalnego.

Rocks-Off RO-ZEN – czyli wibrujący pierścień na penisa z korkiem analnym.