Lelo Ida Black – idealny masażer dla par!

Przyjemność z odkrywania nowych doznań jest ogromna. Jeszcze większa jest wtedy, kiedy możecie doświadczać tego wspólnie z partnerem. Lelo ida black to doskonały masażer dla par. Radość niesiona dzięki drganiom przeniesie was na nowy poziom seksualności.

Wibracje pobudzają nie tylko kobiety

Oryginalny kształt i specjalnie zaprojektowane ramię wibratora pozwala na jednoczesne pieszczenie penisa i pochwy. To ultranowoczesne rozwiązanie, wprowadza w miarowe drgania prącie, dzięki czemu przy ruchach posuwistych, mężczyzna osiąga jeszcze więcej radości z seksu. Dodanie takiego urozmaicenia może pozytywnie wpłynąć na wydłużenie stosunku. Osoby wrażliwe na dotyk dostrzegą w nim możliwość doświadczania większych uniesień podczas penetracji. Ten gadżet bez wątpienia będzie nowością także w Twojej sypialni.

Wytwarzane przez lelo ida black wibracje oddziałują na kobiece ciało w niesamowity sposób. Stymulacja łechtaczki to często najprostsza i najszybsza droga do osiągnięcia orgazmu. Szczytowanie nigdy nie było tak łatwe, jak podczas używania tego masażera dla par. Skupienie się na uszczęśliwieniu partnera często sprawia, że własną przyjemność odkładamy na dalszy plan. Tą obopólną radość dostarcza masażer lelo ida black. Nie musicie się już martwić o orgazm partnera, bo ten wibrator zagwarantuje uniesienia obu osobom.

Bawcie się wzajemną rozkoszą dzięki lelo ida black

Wibrator lelo ida black jest wyposażony w pilot z technologią SenseMotion. To świetne urozmaicenie seksu. Gra wstępna z użyciem tego masażera dla par pozwala temu kto posiada pilota kontrolować poziom wibracji. W ten sposób przejmuje ona całą kontrolę nad waszymi ciałami. Sterowanie mocą drgań zapewni wiele zwrotów akcji w akcie seksualnym. Zwalnianie i przyspieszanie tempa podgrzeje temperaturę w łóżku. Taka gra to idealny sposób na przerwanie sypialnianej monotonni i dodanie pikanterii każdemu zbliżeniu.

Masażer umieszczony w pochwie nie wysuwa się w czasie stosunku. Dzięki okrągłej podstawie, przylegającej do łechtaczki, ma stabilną pozycję. Wibracje delikatnie drażniąc łechtaczkę skutecznie rozgrzeją każdą kobietę. Warto spróbować obserwować swoją partnerkę, podczas gdy Ty posiadasz pilot i sterujesz jej doznaniami. Nie ma przecież nic bardziej intymnego, jak powierzenie swojego ciała i zmysłów drugiej osobie.

Piękno wykonania cieszy oczy i ciało

Lelo ida black to masażer dla tych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z masażerami erotycznymi. Ten przyrząd jest wykonany z opływowego silikonu, odpornego na uszkodzenia i w pełni bezpiecznego dla ciała. Swój wspaniały wygląd zawdzięcza latom obserwacji rynku przez projektantów, którzy słuchają zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nowicjusze nie muszą martwić się o dziwną fakturę, odczucia zimna czy porowatości. Opływowy kształt, miękki silikon, gładka powłoka – to wszystko co powinien i co posiada dobry masażer dla par. Wzajemna radość z seksu może być czerpana już od pierwszego użycia. Nie wymaga dużo zachodu, jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Wspaniale sprawdzi się jako prezent. Jak lepiej wykonać pierwszy ruch w stronę nowych doznań niż przez sprezentowanie takiego masażera swojej drugiej połówce? Masażer lelo ida black z http://www.itpesthetique.pl/ wyrazi za Ciebie wszystkie pragnienia i pomysły. Wibracje i drgania pobudzą zmysły i wyobraźnię.