Jakie liquidy są najlepsze?

Już jakiś czas temu ze sprzedaży wycofane zostały papierosy mentolowe, co dla wielu okazało się być męczące, ponieważ zmuszeni byli powrócić do zwykłego tytoniu. Sprawiło to, że wielu z nich zaczęło szukać czegoś, co mogłoby zastąpić im tytoń. Z pomocą przybyły e-papierosy, które dzięki ogromnej różnorodności dostępnych na rynku olejków lub inaczej – liquidów – przyciągają coraz więcej osób. Po e-papierosy często sięgają również osoby, które nigdy wcześniej nie paliły, a to za sprawą wielu opcji wyboru stężenia nikotyny w olejku. Najważniejsze jednak są smaki, które pozwolą na odkrywanie nowych doznań. Na pewno zastanawiasz się, jakie liquidy są najlepsze?

Moc liquidów do e-papierosów

Stężenie zawartości nikotyny w olejku to podstawowa decyzja, nad którą trzeba się zastanowić, nim przejdzie się do wyboru smaków. Istnieje kilka możliwości. Po pierwsze – tak zwane zerówki. W takich olejkach nie ma nikotyny, nie wpływa to w żaden sposób na odczuwalny smak i aromat. Korzystają z nich najczęściej osoby, które nigdy wcześniej nie paliły lub robiły to sporadycznie. Dla takich osób sugeruje się wybór stężenia nikotyny od 0 do 3 mg/ml. Dla tych, którzy palą lub palili cienkie lub słabe papierosy, dobre będą olejki o mocy od 3 do 6 mg/ml. Liquidy o zawartości nikotyny od 6 do 9 mg/ml będą odpowiadały tym, którzy przywykli do papierosów o średniej mocy. Natomiast olejki o mocniejszym stężeniu nikotyny, to znaczy od 9 do nawet 18 mg/ml, będą dobrą propozycją dla regularnych palaczy mocnych, czerwonych papierosów.

Różnorodność smaków

W ofercie liquidów do e-papierosów można znaleźć wiele smaków, poczynając od klasycznych, wzorowanych na smaku tytoniu, przechodząc przez wszelkie warianty owocowe, a kończąc na zaskakujących mieszankach, które trudno przypisać do konkretnej kategorii, choć niesamowicie zachęcająco pachną i smakują. Oferta sklepu jest nieustannie poszerzana o co raz to nowsze smaki.

Odejście od standardowych papierosów może przysporzyć wiele kłopotów, jednak istniejąca elektryczna alternatywa jest kuszącą opcją dla wszystkich, którzy pragną spróbować czegoś nowego.

Świetnym olejkiem, który pomoże przekonać się do nowoczesnego rozwiązania, będzie American Pie Liquid, bazujący na smaku prawdziwego tytoniu lub tabaki. Osobom, które regularnie paliły papierosy mentolowe, a ich kubki smakowe tęsknią za tym posmakiem, na pewno sprawdzą się liquidy z aromatem mięty. Jedną z najlepszych propozycji dla takich palaczy jest liquid P1 Menthol, który zadziwi swoją intensywnością miętowego aromatu. Dla tych, którzy lubią coś jeszcze bardziej odświeżającego, godnym uwagi będzie Liquid P1 mięta lodowa, czyli bardziej orzeźwiający olejek, który sprawia, że od czasu do czasu czuć w ustach prawdziwy, lodowy chłód.

Na tym jednak nie kończą się miętowo-mentolowe możliwości. Dla zwolenników wakacyjnych, orzeźwiających połączeń, idealnym rozwiązaniem będzie mieszanka mięty i owoców. Na przykład Liquid P1 porzeczka-mięta lub jabłko-mięta. Dla kogoś, kto pragnie czegoś naprawdę oryginalnego, ale wciąż miętowego – Liquid American Pie o smaku gumy miętowej.

Tradycyjne aromaty olejków nie muszą odpowiadać każdemu. Niektórzy poszukują czegoś słodkiego, a przy tym zaskakującego. W tym wypadku najtrafniejszym wyborem okażą się bazy owocowe lub cukierkowe. W ofercie sklepu ismoking.pl można znaleźć takie smaki jak mango, arbuz, banan czy wiśnia, a także wiele innych. Jednak do najbardziej wyjątkowych smaków, wartych wypróbowania, należą Liquid P1 borówka, Liquid Vapy o słodkim smaku prawdziwego karmelu, kokosu czy nawet gumy balonowej, a także Liquid American Pie Tutti Frutti – który smakuje jak popularne cukierki i jest fantastyczną opcją dla uwielbiających słodycze miłośników palenia. Ten i więcej liquidów znajdziesz pod następującym adresem: https://www.ismoking.pl/e-papierosy/liquidy.

Zanim zakupisz swojego pierwszego e-papierosa, pamiętaj jednak, aby w pierwszej kolejności dopasować stężenie nikotyny odpowiadające Twoim preferencjom. Spośród szerokiej gamy olejków, wybrać możesz swój ulubiony lub dotychczas nieznany aromat, aby cieszyć się nowym doznaniem w czasie palenia.