Branża farmaceutyczna – urządzenia

Przemysł farmaceutyczny w Polsce musi zawsze kierować się ściśle określonymi wymogami odnośnie produkcji. Chodzi o spełnianie koniecznych standardów technologicznych i norm, które przekładają się na bezpieczeństwo stosowania danych farmaceutyków. Firma Autojet od lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia wielu firmom działającym w tej branży, zawsze stawiając na niezawodność i bezpieczeństwo, a także spełnianie oczekiwań narzucanych przez rynek.

Branża farmaceutyczna w każdym przypadku stawia na bezpieczeństwo, ponieważ korzystanie z wykonywanych dóbr przekłada się nieraz bezpośrednio na zdrowie konsumentów. Z tego powodu Autojet oferuje maszyny łączące automatyzację, zaawansowaną elektronikę i systemy kontrolne. Dzięki temu możliwe jest stworzenie linii produkcyjnej nienarażonej  na błędy i zaburzenia czystości produktu finalnego.

Dlaczego przemysł farmaceutyczny w Polsce zaufał marce Autojet?

Prezentowane przez markę urządzenia przede wszystkim spełniają wszystkie narzucane przez prawo normy odpowiednie dla danej gałęzi przemysłu farmaceutycznego. Dochodzi do tego rekordowa wręcz higiena pracy maszyn, a także samo ich wykonanie – w każdym przypadku na najwyższym poziomie czystości. Należy wspomnieć także o dokładnych spawach o gładkiej, jednorodnej powierzchni.

Jak wspomniane było wcześniej, wytwarzanie farmaceutyków wymusza spełnianie pewnych wymogów. Urządzenia dostarczane przez Autojet są tworzone w taki sposób, by wszystkie części mające kontakt z medium (wytwarzanym towarem) posiadały odpowiednie certyfikaty.

W każdym przemyśle dużo rolę odgrywa automatyzacja. Jest to związane z ograniczeniem wpływu ludzkiego i tym samym, zwiększeniem efektywności pracy firmy. Dzięki temu można przez całą dobę produkować towary, potrzebując wyłącznie małego grona pracowników nadzorujących dane maszyny. Urządzenia Autojet są przystosowane do pracy na linii produkcyjnej!

Najczęściej wykorzystywane maszyny w branży to nalewarki wagowe i przepływomierzowe, etykieciarki, zakręcarki i urządzenia do serializacji leków. Można także wyróżnić systemy do weryfikacji poprawnego zamknięcia opakowań.

Rozwiązania Autojet pozwalają także na szybkie przezbrojenie (dostosowanie do wytwarzania innego produktu), a także nanoszenie etykiet o różnym kształcie i wykonanych ze zróżnicowanych materiałów. Maszyny oferują pakowanie zbiorcze, dzięki czemu zapewniona jest bezpieczna dostawa do klientów.