Poznaj markę Guess – odzież premium

Guess to renomowana marka modowa znana na całym świecie. W Polsce również jest ona bardzo rozpoznawalna, zwłaszcza wśród tych, którzy cenią sobie nie tylko styl, elegancję, unikatowy design, ale także wygodę. Markę można znaleźć w części popularnych centrów handlowych. Miłośnicy internetowych zakupów powinni zaś obowiązkowo zajrzeć na stronę https://royal-shop.pl/guess. Ponad 40 lat temu firma zaczynała swoją przygodę z denimem, lansowała określony rodzaj jeansów, dziś urasta do ikony sukcesu wśród światowych marek lifestyle’owych.

Niesamowita historia marki Guess

Początki firmy sięgają roku 1981 i związane są z czterema braćmi Marciano (z pochodzenia Francuzami), którzy postanowili osiąść w Stanach Zjednoczonych i tam spróbować wprowadzić na rynek swoją autorską odzież. A zaczęło się od obcisłych jeansów z trzema suwakami przy kostce. Nietypowe wykończenie spodni i zdecydowanie wyróżniający się fason sprawiły, że początki były trudne. Właściciele butików sceptycznie podchodzili do tego typu towarów. Jednak w którymś momencie jeden z ekskluzywnych sklepów w Nowym Jorku sprzedał całe swoje zamówienie zaledwie w ciągu kilku godzin. I to był początek sukcesu. Dziś mnóstwo rodzajów jeansów można znaleźć na stronie https://royal-shop.pl/guess. Do jakości spodni nikogo nie trzeba już dziś przekonywać. Sam zaś denim nie jest jedyną specjalnością firmy. Nazwa marki powstała niejako przez przypadek, bracia zainspirowali się hasłem reklamowym, który rzucił im się w oczy podczas pobytu w Los Angeles. „Guess” w tłumaczeniu na język polski oznacza “zgadnij”. Dziś nie ma już potrzeby, by zgadywać: “Guess jaka to marka”? Sama zaś historia związana z jej rozwojem, to wręcz gotowy materiał na film rodem z Hollywood.

Jak wypromować sukces?

Bracia Marciano w dużej mierze zdawali się na swoją intuicję. Wiedzieli, że za powodzeniem produktu stoi dobra reklama. Stworzyli obszerną gamę fasonów swoich jeansów. Ich projekty były niepowtarzalne. Przeciętny Amerykanin miał czuć się w noszonych przez siebie spodniach wyjątkowo. Bracia szybko doprowadzili do sytuacji takiej, że każdy, kto choć trochę interesował się modą w tamtych czasach, nie pytał już: “Guess, co to za marka”? Guess stał się synonimem jakości i stylu. Po jakimś czasie w promocję marki zaangażowano znane modelki. A były nimi np. Claudia Schiffer, Eva Herzigova, Naomi Campbell, Paris Hilton czy nawet młodziutka Carla Bruni. Firma współpracowała z najlepszymi fotografami.

Oferta marki Guess

Współcześnie, dzięki m.in. spektakularnej reklamie, produkty marki Guess, nawet z pozoru zwykłe t-shirty ze słynnym logo, są pożądane na całym świecie. W ubraniach marki dopatrzeć się można nie tylko elegancji (szczypty francuskiego szyku), ale także wysokiej jakości wykonania, nowoczesności i wygody. Wystarczy zajrzeć na stronę https://royal-shop.pl/guess. Marka oferuje kolekcje ubrań nie tylko dla kobiet, ale także dla  mężczyzn i dzieci. Oprócz tego stworzona została cała gama akcesoriów (torebki, paski, okulary, zegarki, a nawet biżuteria i zapachy).

Dlaczego warto kupować w internetowym sklepie royal-shop.pl?

Powodów jest mnóstwo. Oto niektóre z nich:

  • szeroki asortyment,
  • rozbudowane i przejrzyste katalogi,
  • wysokiej jakości zdjęcia,
  • szczegółowe opisy produktów,
  • regularnie odświeżana zakładka “nowości”,
  • gwarancja oryginalności produktów,
  • lata doświadczenia i pozytywne opinie klientów,
  • wygodne zakupy z dowolnie wybranego miejsca 24 h na dobę.

Pasjonaci mody z pewnością nie zapytają: “Guess co to za marka”? Zainteresuje ich jednak cena. I tu każdy z klientów znajdzie coś dla siebie. Sklep royal-shop.pl oferuje mnóstwo promocji i wyprzedaży. Z drugiej strony oczywistym jest, że luksusowe ubrania, zwłaszcza tak kultowe jak Guess, potrafią niekiedy być sporym wydatkiem. Sklep royal-shop.pl jest gotowy usatysfakcjonować swoją ofertą nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli zatem, choć kilka z powyższych powodów przy dokonywaniu zakupów jest dla Ciebie szczególnie istotnych, nie wahaj się sprawdzić, czym zaskoczyć może swoich klientów oferta royal-shop.pl.