Lovense Lush – wibrujące jajeczko sterowane smartfonem

Wibrator Lovense Lush to zupełnie nowy wymiar dawania rozkoszy. To, co kiedyś wydawało się tylko abstrakcją, dziś stało się możliwe. Dawanie przyjemności drugiej osobie pomimo setek kilometrów dystansu. Kontrola doznań partnerki nawet z innego zakątka świata. Możliwość wirtualnego dotyku przez monitorowanie i regulację poziomu wibracji. To wibrujące jajeczko jest spełnieniem marzeń tysięcy osób. Nie wahaj się i pozwól temu gadżetowi przenieść swoje życie seksualne na wyższy poziom.

Doprowadź partnerkę do szaleństwa

Często praca wymaga wielu wyjazdów. Namiętność w związku nie gaśnie, ale rozłąka powoduje uczucie frustracji. Twoje ciało wysyła Ci sygnały, chce zaznać rozkoszy. Partnerka również boleśnie odczuwa brak zbliżeń, desperacko pragnąc kontaktu fizycznego. Lovense Lush zadbało o Twoje potrzeby i już nie musisz martwić się, że zasypiając w hotelu, będziesz odczuwał rozczarowanie. Korzystając z nowości, jaką jest wibrator Wi-Fi, realnie wpłyniesz na doznania swojej drugiej połówki. Zainstalowana aplikacja w smartfonie pozwala na swobodne regulowanie wibracji w jajeczku za pomocą suwaka, sterowanego palcem. To bardzo prosty i intuicyjny w użyciu gadżet. Ty wyposażony w telefon kontrolujesz moc doznań i częstotliwość wibracji. Zwalniasz i przyspieszasz, kiedy chcesz. Nie musisz się spieszyć i czekać, kiedy ona każe zwolnić. Tylko Twoja decyzja ma wpływ na urządzenie, a aplikacja wyraźnie przesyła do niego sygnały.

Jajeczko wibrujące to świetny pomysł na dyskretny seks w miejscu publicznym

Każdy, kto lubi zabawy w miejscach publicznych, pokocha Lovense Lush wibrator za jego dyskrecję i bardzo cichą pracę. Dzięki sterowaniu za pomocą bluetooth i Wi-Fi wystarczy umiejscowić jajeczko w odpowiednim miejscu i uwolnić swoje ręce. Nikogo nie dziwi widok osoby patrzącej w telefon, tym bardziej obecnie, kiedy korzystamy z nich praktycznie wszędzie. Nikt oprócz Ciebie nie będzie znał tej słodkiej tajemnicy, że właśnie ustawiasz odpowiednio swój wibrator bluetooth i oddajesz się cichej rozkoszy. Różne poziomy intensyfikacji wibracji to swoboda przy kontrolowaniu doznań. Każdy znajdzie poziom odpowiedni dla siebie, od subtelnych ruchów, po zdecydowane i silne drgania. To wibrujące jajko wyposażone jest w wysokiej jakości mocny silniczek, dzięki czemu ustawiając go na najwyższe stopnie, uzyskasz naprawdę mocne doznania i pulsowanie.

Lovense Lush łączy piękny design z mocnymi doznaniami

Stworzone przez Lovense Lush jajko wibracyjne to wysokiej jakości produkt, odpowiadający potrzebom współczesnych użytkowników. Piękne wykończenie, delikatny materiał i ciekawa kolorystyka tworzą razem małe dzieło sztuki. Przedmiot nie od razu przywodzi na myśl seksualne skojarzenia, stąd też zapewnia większą dyskrecję, nawet odkryty przez niepożądaną osobę. Nie rzuca się w oczy, jest poręczny i cichy. Wbudowana antena zapewnia wysoki standard odbieranego sygnału, nie pozwalając na zakłócenia. Przerywanie doznań nie powinno mieć miejsca, nawet przy sterowaniu wibracjami za pomocą Wi-Fi. Producent wie, jak ważne jest, aby oddać się w pełni swoim zmysłom i nie musieć martwić o trwałość odbieranego sygnału. Antena dodatkowo może pełnić funkcję uchwytu, ułatwiając poruszanie wibratorem wewnątrz i na zewnątrz ciała. Produkt dostępny jest na stronie ohparis.pl.

Uwolnij wyobraźnię, pozwól muzyce nadać rytm wibracjom

Możliwość połączenia wibratora ze smartfonem i sterowania nim za pomocą aplikacji to nie wszystko. Lovense Lush został wyposażony w opcje sterowania wibracjami w rytm muzyki. Sensualne, piękne melodie często wprowadzają w odpowiedni nastrój przed seksem. Teraz słuchając ich, możesz doświadczyć rozkoszy w nowym wymiarze. Rytmicznie wibrujące jajeczko sprawia, że zmysły szaleją, a ciało poddaje się bezwładnie mocy drgań płynących z wibratora. Satysfakcja seksualna po takiej sesji zdaje się być czymś trudnym do odtworzenia. Jednoczesne słuchanie melodii i odbieranie fal muzycznych przez drganie wewnątrz ciała pozwala zmysłom eksplodować i osiągać prawdziwy stan błogości.